Klient który zakupi w butiku ubranie może liczyć na dopasowanie go do swojej sylwetki. Mówimy tu o zwężeniu, poszerzeniu, skróceniu i ogólnym dopasowaniu do figury. Jest to usługa całkowicie bezpłatna. Klientki butiku i pracowni gdzie powstają ubrania szyte dla nich na zamówienie mają tzw. serwis ubrań – na prośbę, klienta może zmodyfikować swoje ubranie np. zmienić górę, a doszyć inny dół, skrócić lub coś doszyć lub zwyczajnie nareperować jeśli z jego winy coś się wydarzy.
Zważywszy na dobrą jakość naszych ubrań, a zatem długowieczność niejednokrotnie świadczymy usługi w postaci dopasowania i zmniejszenia o rozmiar a nawet o dwa rozmiary jeśli jest to oczywiście możliwe z punktu widzenia konstrukcji.
My kobiety mamy różne etapy w życiu chudniemy, tyjemy, rodzimy dzieci więc nasza figura również się zmienia więc ta usługa jest bardzo potrzebna i naprawdę wiele naszych klientek z niej korzysta.
Poprawki krawieckie wykonujemy w Butiku oraz w naszym Atelier. W butiku nasi doradcy wszystko zrobią i zaznaczą, a w kwestii online potrzebujemy dokładnych danych. Czas oczekiwania na poprawki wynosi maksymalnie 7 dni.